Vincenzo Montella’dan İrfan Can Kahveci Açıklaması

EURO 2024 F Grubu’nda yer alan A Milli Takım’da teknik direktör Vincenzo Montella açıklamalarda bulundu. İlk maçı 18 Haziran’da Gürcistan’la yapacak olan Ay-Yıldızlı takımın teknik direktörü, İrfan Can Kahveci’nin sakatlığına ilişkin de bilgi verdi.

Vincenzo Montella’nın açıklamaları şöyle:

Çok büyük hedeflerimiz olması lazım. Bunun için de çok çalımamız gerekiyor. Sahaya çıkınca her şeyimizi vermek zorundayız. Her şeyi başarabilmek için çok çalışmanız gerekiyor. Biliyorsunuz her insan stresi farklı şekillerde yaşayabiliyor. Ben burada hem güven hem inanç aşılamak zorundayım.

İRFAN CAN KAHVECİ AÇIKLAMASI

İrfan Can Kahveci, Polonya maçında ufak bir rahatsızlık hissetti. Benim için çok önemli bir futbolcu. Elimizden geldiğince onun için seferber olduk. Beklentimiz şu yönde oynayabilirse 3. maç itibarıyla oynamasını isteriz.

3 tane tam bekimiz var. Adapte ederken Kaan Ayhan ve Ahmetcan Kaplan’ı da bek olarak görebiliriz. Biliyorsunuz 4 günde bir maç oynayınca onları geri dönüşünü düşünmemiz gerekiyor.

İSMAİL YÜKSEK’TE SON DURUM

İsmail Yüksek çok iyi hazırlanıyor ve sakatlığını atlatmaya hazırlanıyor. Ona ihtiyacımız var ve orta sahada onsuz oynamak istemiyoruz. Bek konusunda biraz endişem var çünkü 3 oyuncumuz var. Onları daha idareli kullanmak istiyorum

“İDEAL 11’MİZ YOK” ELEŞTİRİLERİNE CEVAP

Hep aynı futbolcularla oynamaya devam ederseniz 70. dakikada farklı bir 11 sahada görürsünüz. Genellikle insanlar ilk 11’e takılı kalıyor ama maçın kaderini değiştirecek oyuncular sonradan oyuna dahil olan arkadaşlarımız.

ARDA GÜLER İLK 11’DE BAŞLAYACAK MI?

Dürüst olmak gerekirse Arda son maçta iyi bir performans gösterdi. Arda’nın tamamiyle isteklerimizi algılaması gerekiyor. Arzumuz var, onunla da başlayabiliriz. Ama hamle olarak da onu düşünüyoruz, şu anda karar aşamasındayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x